Hlavní strana

Z pedie.CZ Wiki - lidé lidem | Wikihosting - založte svou vlastní wiki encyklopedii!

Verze z 1. 4. 2015, 16:27, kterou vytvořil Admin (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)

Co je pedie.CZ

pedie.CZ je stránka hostující online encyklopedie na principu wiki a do její růstu se může zapojit každý. Obsah je vytvářen primárně uživateli ve smyslu hesla "lidé lidem". Kromě již existujících pedie (wiki), se uživatel může rozhodnout pro založení své vlastní encyklopedie, viď odsek níže.

Jak začít - vaše první editace

Nebojte se ZAČÍT EDITOVAT!. Cílem editace není nevyhnutelně vytvoření perfektního článku. Důležitý je váš dobrý pocit z toho, že jste něco udělali a pomohli to vylepšit. Pocit, že máte něco co můžete rozvíjet a smysluplně tím trávit volný čas. O tom je pedie.cz! Ak hned nevíte jak na to, přečtěte si pár tipů Jak začít.


Čím více edituji, tím líp se cítím!Anonymní použivatel


Založení wiki a wikihosting

Chcete zkusit něco nové?. Myslíte, že mít vlastní encyklopedii typu wiki může být sranda?. Neváhejte nás kontaktovat. Pro více informací vyplňte níže uvedený kontaktní formulář anebo klikněte na "Založit vlastní pedie" níže.

Druhy pedie (wiki)

Provozujeme několik druhů pedie:

  • veřejné - jedná se o wiki, kterou může editovat kdokoli a její obsah je veřejně přístupný. Může si ji založit kdokoli.
  • vzdělávácí - jedná se o wiki, kterou může editovat kdokoli, přičemž lze nastavit limitaci přístupu anebo osob, které mají právo wiki editovat. Je vhodná například pro vzdělávací instituce, školy a pod.
  • soukromé - jedná se o soukromý typ wiki, jejiž obsah je není veřejně dostupný. Obsah je viditelný pouze prihášením uživatelům. Vhodná pro lidi anebo skupiny, kteří si cení soukromí anebo obsah témy je určen jen limitovanému okruhu uživatel.


Kontakt

Facebook